Duonos ir konditerijos gaminių raikymas

VERTIKALUS DUONOS GAMINIŲ RAIKYMAS 

Paprasčiausiam duonos raikymui mes siūlome belgų gamintojo JAC pjaustykles. Tai pats inovatoriškiausias, patikimiausias ir gaminantis geriausią kokybės-kainos santykį užtikrinančias mašinas. Šios pjaustyklės pritaikytos įvairiausių duonos gaminių raikymui: dideliems ir mažiems, forminiams, pailgiems ar apvaliems, pagamintiems iš įvairių miltų produktams. 

Įrengimų pasiūla labai plati- nuo stalinių pjaustyklių iki savitarnos pjaustyklių ar stambesnėms kepykloms pagamintų automatinių įrengimų. Visuose įrengimuose yra griežtai laikomasi saugumo reikalavimų. 

Pjaustyklės gali būti rankinės ar automatinės. Jose yra galimybė įdiegti gausybę priedų, kaip tepami peiliai (jei pjaustoma kvietruginė ar ruginė duona), pakavimo maišelių išpūtimo mechanizmas ir kita. 

 

      

 

PRAMONINIS DUONOS GAMINIŲ RAIKYMAS 

Čia galime pasiūlyti įvairiausių mašinų pusiau ar pilnai pramoniniam pjaustymui. Paprastai prie šių pjaustyklių jau galima komplektuot atitinkamas pakavimo mašinas. Dauguma mašinų gali veikti įkomponuotos į automatizuotą gamybos procesą. 

Daugumas šio tipo mašinų turi ištisinius ašmenis, dažniausiai besikryžiuojančius, kad ašmenys be sustojimo judėtų skirtingomis kryptimis. Gali būti su sutepimu, kad galėtų pjauti skirtingus duonos gaminius.  

Šios mašinos kiekvienu atveju parenkamos pagal konkrečius užsakovo poreikius. 

 

   

 

HORIZONTALUS PJAUSTYMAS 

Tai mašinos, skirtos horizontaliam gaminių pjaustymui. Jos suteikia plačias galimybes tiek duonos pramonėje, tiek ir konditerijoje. Gaminant didesnius kiekius konditerijos gaminių, kepant biskvitą- tai yra nepakeičiami įrengimai. Iškeptą biskvitą galima supjaustyti į dvi ar net penkias dalis, suformuojant paruoštus biskvitinius pagrindus tortams. 

Taip pat sėkmingai galima pjaustyti duonos gaminius, bandeles (kaip jau esamos sveikuolių bandelės ar panašūs produktai). 

 

    

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai