Koldūnų gamybos įranga

Siūlome gamintojo DOMINIONI šiuolaikinę įrangą koldūnų gamybai. Galime pasiūlyti sprendimų, tinkančių įvairiausio našumo gamybai: nuo 150 iki 1500 kg/val. Šie technologiniai įrengimai pagaminti taip, kad užtektų vieno ar dviejų operatorių joms aptarnauti. Paprastai visai gamybai komplektuojamos dvi tarpusavyje apjungtos mašinos: viena tešlos paruošimui, o kita pačio koldūno formavimui ir įdaro padavimui. Galima taip pat pritaikyti ingridientų ar bent miltų automatizuotą padavimą naudojant CEPI sistemą.

Trumpas koldūnų gamybos procesas: 

Į tešlos paruošimo mašinos kubilą operatorius sudozuoja miltus ir kitus ingridientus, kuriame užmaišoma tešla. Paruoštos tešlos kubilas pneumatiniu būdu išverčiamas į tešlos juostos formavimo kubilą. Tešlos juosta pagaminama ne ekstruziniu būdu, o tešlos iškočiojimo (laminavimo) būdu trijų reguliuojamų velenų pagalba. Šis būdas nepakenkia tešlos kokybei, ji neperkaitinama ir garantuojama tešlos juostos vienodas storis. Mašina turi fotoelementą ir elektroninį greičio variatorių, kad galėtų kartu dirbti linijoje su koldūnų gamybos mašina. 

Pastaroji mašina skirta įvairių formų koldūnų gamybai iš vienos tešlos juostos. Į mašiną dedamas koldūnų įdaras, kuris gali būti mėsa, sūris, varškė, moliūgas ar jų pagrindu padaryti mišiniai ir t. t. Užpildymo kiekis įdaru taip pat ir tešlos juostos storis bei juostos padavimo greitis t. y. mašinos našumas - nustatomi ir reguliuojami automatiškai. Turi tikslų kalibratorių susidedantį iš dviejų porų velenų tešlos juostos storiui suvienodinti, įdaro padavimo mazgą su tiksliu elektroniniu įdaro kiekio reguliavimu, mašinos darbo greičio reguliatorių. Įrengta speciali oro padavimo sistema į koldūnų gamybos matricą, kad nepriliptų įdaras prie matricos stūmoklių ir kreipiančiūjų – taip padidinamas gaminių asortimentas, t.y. kiekis įdarų, kuriais galima pripildyti koldūnus.

Šiose mašinose pritaikytos patentuotos koldūnų gamybos matricos, apjungiančios pilnai mechanizuotas koldūnų vyniojimo ir „uždarymo“ sistemas. 

Šias mašinas sėkmingai naudoja: 
UAB „Liūtukas" ir Ko, UAB "Kogus", AS "Uvic"

 

  

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai