Miltų sandėliai

TRADICIJOS ATEIČIAI 


Bendradarbiaudami su kompanija CEPI mes galime pasiūlyti įvairiausius sprendimus žaliavų sandėliavimui, transportavimui pneumatiniu būdu, dozavimui bei procesų automatizavimui ir valdymui. 

Tai naudingi technologiniai sprendimai klientams, orientuotiems į kokybę, efektyvumą ir patikimumą. Su mūsų partnerių CEPI pagalba mes visuomet esame žingsniu priekyje diegdami individualiai pritaikytus projektus (visos sistemos sumodeliuotos pagal kiekvieno užsakovo konkrečius ir specifinius poreikius). 

UAB „KEPYRA“ sėkmingai įdiegė betarių miltų sandėlių, transportavimo ir dozavimo sistemas šiems klientams: 

Lietuvoje 
UAB LAŠŲ DUONA, MAXIMA kepyklose (Lietuvoje ir Latvijoje), UAB BIRŽŲ DUONA, UAB JONIŠKIO DUONA, UAB KOGUS, UAB LIŪTUKAS ir Ko, UAB DIDRIESTĖ, rekonstruotos senos betarės miltų sandėliavimo sistemos UAB VILNIAUS DUONA

Latvijoje 
AS STABURADZE (miltų ir skysčių dozavimas), SIA LIEPKALNI

Estijoje 
UVIC AS, OU „Vichiunai Nordic“ (Vičiūnų grupės gamykla Estijoje) 

Miltų (ir kitų birių žaliavų, pav. cukraus ir pan.) sandėliavimui galime pasiūlyti lauko talpas iš nerūdijančio plieno Globosilos, vidaus talpas iš nerūdijančio plieno ar specialių aliuminizuotų plieno lakštų Silbox, specialaus audinio talpas iš medžiagos Trevira, Big Bag sistemas, miltų priėmimo iš maišų stotis. 

Galimi įvairūs individualizuoti sprendimai miltų transportavimui pneumatiniu būdu. 

Miltų ir kitų birių žaliavų dozavimo sistemos. Gamyboje naudojamų ingridientų dozavimo sistemos su automatizuotomis judančiomis svarstyklėmis ir kt. 


Jei jus domintų bet kokie individualizuoti birių ar skystų produktų bei žaliavų saugojimo, transportavimo ir dozavimo sprendimai, mes tikrai rasime Jums tinkamą sprendimą. 

Esame Jūsų paslaugoms

 

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai