Padinės krosnys

Šios krosnys skirtos kepti gaminius, kuriems reikalingas įkaitintas kepimo pagrindas ir aukšta kepimo temperatūra. Gaminiai kepami ant tvirto, masyvaus “akmeninio” įkaitinto kepimo pado. Kepimo kameros pagamintos iš temperatūrai atsparaus nerūdyjančio plieno. Krosnyse galima reguliuoti šilumos srautą iš kepimo kameros viršaus ir iš kepimo pado pusės, taip pat krosnies priekyje ir gale. Galima dirbti tik su viena kepimo kamera, kitos gali būti išjungtos, arba skirtingose kepimo kamerose vienu metu galima kepti skirtingus gaminius prie skirtingų temperatūrų. Į kiekvieną kepimo kamerą norimu laiku galima paduoti garus. Padinės duonos kepimo metu reikalingas garų padavimas ir nutraukimas, tam numatyta galingi garų generatoriai kiekvienai kamerai atskirai, garų padavimo ir pašalinimo sistemos. 

Padinė duona kepama tiesiog ant kepimo pado, o batonai, bandelės, konditeriniai gaminiai - kepimo skardose. Padinės krosnys gerai izoliuotos, tam panaudojami specialūs blokai iš izoliuojančių medžiagų. 

Padinės krosnys gali turėti nuo 2 iki 5 skirtingo pločio kepimo kamerų. Kepimo plotas svyruoja nuo 3 iki 23 kvadratinių metrų. Gali būti elektrinės, dujinės arba kurenamos skystu kuru. 

Maksimali kepimo temperatūra +300º С. 

Papildomai prie padinių kepimo krosnių gali būti komplektuojamos pašovimo juostos ir vežimėliai gaminių užkrovimui į krosnį, pašovimo juostų laikymo vežimėliai ir kt. 

 

  

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai