Tešlos dalinimas, apvalinimas

Išminkius tešlą prieš formuojant galutinį gaminį reikia tešlą padalinti. Šiam procesui palengvinti naudojami įvairiausi tešlos dalintuvai. Pradedant mechaniniais dalintuvais ir baigiant pilnai automatizuotomis bestresinio tešlos dalinimo linijomis. Šiame skyriuje apžvelgsime keleta skirtingų sprendimų. 


MECHANINIAI DALINTUVAI 

Tai pats paprasčiausias ir pigiausias mechanizuotas sprendimas tešlos dalinimui. Mes siūlome įrengimą, kuris lengvai ir paprastai naudojamas, tačiau yra labai patikimas. Komplektuojamas su nerūdijančio plieno peiliais bei tešlos dalinimo kamera. Dalinimo procesas vykdomas mechaninių svertų pagalba. 

 

HIDRAULINIAI DALINTUVAI 

Tai automatiniai ar pusiau automatiniai hidrauliniai dalintuvai. Patogūs naudoti. Dalinimo procesą galima kontroliuoti- nustatant tešlos suspaudimo laiką, dalinimą ir kt. parametrus (pilnai automatiniai dalintuvai). Tai ergonomiškas ir našus įrengimas smulkioms ir vidutinėms kepykloms. Komplektuojami su nerūdijančio plieno peiliais bei tešlos dalinimo kamera. Paprastas naudoti, beveik nereikalauja papildomos priežiūros. 
Dalina į 20 ar 30 gabalėlių, priklausomai nuo poreikio. 
Labai rekomenduojame įsigyti dvigubų peilių sistemos dalintuvus, kur vienoje mašinoje užtikrinama galimybė dalinti pasirinktinai į 10 ir 20, 15 ir 30, 24 ir 48 dalis- tai užtikrina gamybos lankstumą ir produktų įvairovę. 

 

DALINTUVAI APVALINTUVAI 

Tai įrengimai, skirti smulkių tešlos gaminių ruošimui. Tešla padalinama į nedidelius gabalėlius ir suapvalinama. Įrengimai gali būti mechaniniai, pusiau automatiniai ir automatiniai. 
Galimybės pasirinkti įrengimus dalinančius ir apvalinančius nuo 14 iki 52 gabalėlių (nuo 18 iki 250 gr). 
Mechaninių įrengimų veikimo ciklas: mechaninis suspaudimas, dalinimas, apvalinimo mechanizmo įjungimas (svirčių pagalba) 
Automatinių įrengimų veikimo ciklas: automatinis suspaudimas, dalinimas ir apvalinimas mygtuko nuspaudimu. 

 

AUTOMATINIAI PRAMONINIAI DALINTUVAI 

Šio tipo dalintuvai skirti dalinti iš didelio tešlos kiekio. Paprastai maišyklės kubilas su tešla lifto pagalba išverčiamas į dalintuvo tešlos bunkerį. Po to tešla automatiškai dalinama į atitinkamo dydžio gabalėlius. Šie dalintuvai naudojami dalinai ar pilnai automatizuotame didesnio našumo gamybos procese (nenaudojami, kaip pavieniai, atskiri įrengimai). Jie paprastai būna sumontuoti tam tikroje automatizuotoje gamybinėje linijoje. 
Skirtingų gamintojų ir modelių mašinų našumas: nuo 550 iki 3000 gabalėlių/val. 
Dalinamų gabalėlių svoris gali būti nuo 40 iki 4000 gr. (priklausomai nuo konkretaus modelio).

Naudojant skirtingo tipo tešlas (kvietinės, kvietruginės, ruginės) ir esant skirtingiems poreikiams yra galimybė pasirinkti konkrečius poreikius atitinkantį įrengimą. Mes mielai aptarsime ir patarsime.

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai