Tešlos kočiojimas

Jūs beabejo skiriate ypatingą dėmesį kokybiniams gamybos aspektams. Sluoksniuotos tešlos kokybė yra nulemta jau tešlos kočiojimo procese. Šiuo atveju kočiojimo mašina (laminatorius) tampa vienu iš pagrindinių įrengimų ruošiant sluoksniuotos tešlos gaminius ar bet kokius kitus kočiotos tešlos produktus. 

Kočiojimo mašinos gali būti įvairiausios, tenkinančios pačius mažiausius ir paprasčiausius poreikius iki pramoninių sluoksniuotos tešlos ar netgi galutinio produkto- įvairiausių bandelių, paruošimo automatizuotų linijų. 

Kočiojimo mašinos turi įvairaus pločio juostas (dažniausiai 500 arba 600mm.), kočiojimo sparnų ilgis nuo 500 iki 1600mm.  Kočiojamos tešlos storis gali būti reguliuojamas nuo 0 iki 30 ar net 50mm. Valdymo procesas gali būti vykdomas rankiniu būdu, t.y. operatoriui reguliuojant kočiojamo produkto storį, kryptį ir t.t., arba automatiniu būdu, kai visi kočiojimo parametrai yra iš anksto užprogramuoti ir operatorius jau nedalyvauja pačiame procese. 

Prie kočiojimo mašinų gali būti tvirtinami įvairūs tešlos pjaustymo priedai bandelėms ar net atskiri pjaustymo stalai.

Šiuos įrengimus galime pasiūlyti įvairių gamintojų, nuo pigiausių Flamic ar Kemplex iki nebrangių, bet jau labai sėkmingai išbandytų ir pasiteisinusių Tekno Stamap ar pačių garsiausių Fritsch. 

 

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai