Rotacinės krosnys REVENT

UAB „Kepyra“ pristato REVENT (Švedija) rotacines kepimo krosnis. 

Tai aukščiausio techninio lygio rotacinės kepimo krosnys, kurios pritaikytos kepti įvairiausius duonos gaminius, pyragą, įvairias bandeles, tortų pagrindus, sausainius, įvairius kitus konditerinius gaminius. 

Šios krosnys užtikrina tolygų gaminių prakepimą visame kepimo vežimėlyje, kadangi šiose krosnyse yra naudojamos REVENT patentuotos unikalios kepimo procesą įtakojančios technologijos: karšto oro srauto skleidimo būdas TCC (Total Convection Control) ir garų padavimo principas HVS (High Volume Steam). 
 
    
Karšto oro srauto skleidimo būdas TCC užtikrina, kad oras į kepimo kamerą yra paduodamas reguliuojamu kampu aukštyn t.y. oras įėjęs į kepimo kamerą atsimuša į kepimo skardelės apačią – pakaitina gaminio padą, po to lūžta žemyn – kaitina ant apatinės skardelės esančio gaminio viršų, ir taip banguodamas oro srautas pereina per visą vežimėlį labai tolygiai iškepdamas gaminius. Gaminiai gaunami gražesnės formos – aukštesni ir didesnės apimties, nes intensyviau kaitinamas kepimo skardos padas. 
 
Krosnyje palaikomas optimaliausias oro srauto greitis kepimo metu siekia 1,7 – 2,5 m/sek, esant didesniam oro srauto greičiui nei 2,5 m/sek, kepama produkcija greičiau apdžiovinama ir labiau apkepa gaminiai, esantys kepimo skardos pakraščiuose. 
 
Garų padavimo principo HVS esmė ta, kad garų generatorius yra užpildytas apvaliais metaliniais rutuliais ir vanduo purškiamas ant jų. Tai leidžia per mažiausią laiką išgarinti didžiausią kiekį vandens. Rutulio paviršiaus ir  jo tūrio santykis yra pats didžiausias lyginant su kitos formos geometriniais kūnais. Todėl vandeniui patekus ant didesnio įkaitinto paviršiaus, jis labai greitai išgaruoja ir greičiau atsistato generatoriaus temperatūra. Krosnyje REVENT 725 esant tiekiamo vandens slėgiui 4,5 kg/cm2 per 20 sek maksimaliai gali būti išgarinama iki 8 ltr. vandens. Garų generatorius sumontuotas krosnies apatinėje dalyje ant išeinančio karšto oro srauto iš kepimo kameros į degimo kamerą. Ši garų generatoriaus vieta užtikrina tai, kad ratu besisukantis karštas oras į kepimo kamerą patenka tiesiai iš šilumokaičio ir turi vienodesnę temperatūrą per visą kepimo kameros arba vežimėlio aukštį. 
 
Revent kepimo krosnys turi aukščiausią šiluminės energijos sąnaudų naudingo veikimo koeficientą, kuris siekia 92%, t.y. krosnis panaudoja beveik visą savo sugeneruotą šiluminę energiją kepimo procesui ir užtikrina ekonomišką energetinių resursų panaudojimą. 

Revent krosnys pagamintos iš nerūdijančio plieno, lengvai montuojamos ir išmontuojamos, naudajant specialią kaiščių sistemą. 
Revent krosnys turi programuojamą elektroninį valdymą, valdymo meniu pateikiamas lietuvių kalba, meniu atmintis talpina iki 99 kepimo programų. 
Revent rotacinės krosnys gali būti kaitinamos elektra, dujomis arba mazutu. 
Revent rotacinės krosnys skirtingi modeliai gali talpinti vieną, du arba tris kepimo vežimėlius.

Kontaktai

UAB “KEPYRA” 
Šaltupio g. 9, 02300 Vilnius 
Tel. 00 370 5 271 57 90 
El.p. info@kepimo-iranga.lt 

Tiekėjai